NA WSTĘPIE

Każdego roku organizujemy charytatywny “Turniej dla Dobra” w czasie, którego odbywają się: halowy turniej piłki nożnej seniorów oraz inne atrakcje dla widzów (np. zumba, trampoliny, pokaz freestyle’u). W czasie wydarzenia zbierane są datki na leczenie chorych dzieci oraz licytacje.  Do tej pory udało nam się dwukrotnie zorganizować “Turniej dla Dobra”. Jeżeli chcesz wesprzeć nasze działanie w roli sponsora, partnera lub wystąpić razem ze swoją drużyną na turnieju, skontaktuj się z nami.

W tym roku (2018) ruszamy z edycją letnią, która przeznaczona jest dla młodych graczy. Na naszym domowym boisku w Lipce odbędzie się turniej w którym zagrają drużyny Juniorów z całego województwa łódzkiego. 

I EDYCJA TURNIEJU DLA DZIECI

Niestety ale jesteśmy zmuszeni odwołać naszą imprezę. Nienajlepsza pogoda odstraszyła uczestników i ilość zgłoszonych drużyn jest zbyt mała żeby zorganizować turniej.

II EDYCJA

W lutym 2018 r. zorganizowaliśmy w Zgierzu drugą edycję charytatywnego turnieju halowej piłki nożnej „Turniej dla Dobra”. Tym razem zbieraliśmy pieniądze dla chorego na autyzm 6. letniego Mateusza Jaska. W turnieju wystąpiło 12 drużyn, odbyły się różne atrakcje (m.in. zumba, trampoliny, pokazy tańca, freestyle’u piłkarskiego). Przez cały czas prowadzone były zbiórki do puszek oraz licytacje m.in. koszulka Jakuba Błaszczykowskiego z autografem (wylicytowana za 2550 zł!) , koszulka Widzewa Łódź z autografami, , koszulki Siatkarek i Koszykarek, koszulka FC Bacelony i wiele więcej.  Najlepszą drużyną w zmaganiach piłkarskich okazała się Silesia Team. 

W czasie całego turnieju zebraliśmy 25 000 zł. Podobnie jak w roku poprzednim honorowy patronat na turniejem objęli: prezydent miasta Zgierz Przemysła Staniszewski oraz burmistrz Strykowa Andrzej Jankowski.

Patronowali wydarzenie: TVP3 Łódź, Radia Łódź i Melo oraz zgierskie media. Wydarzenie okazało się dużym sukcesem. Za rok planujemy kolejną edycję

I EDYCJA

Już pierwsza odsłona halowego “Turnieju dla Dobra” (styczeń 2017) okazała się dużym sukcesem organizacyjnym, gdyż udało się zebrać ponad 5 000 złotych na rzecz Jasia Turczyna, chorującego na dziecięce porażenie mózgowe. Kwota ta była sumą  wpisowego wpłacanego przez drużyny biorące udział w turnieju, a także datków wrzucanych do puszek przez piłkarzy i kibiców w trakcie trwania całej imprezy. 

W zawodach wzięło udział 12 drużyn. Każda musiała wpłacić “wpisowe”, które w całości trafiło na konto chorego Jasia. Dodatkowo pieniądze zbierano podczas rozgrywek. Zawody wygrała drużyna FC Stryków.